Eesti kinnisvaraportaalid

Eesti kinnisvaraportaalid

Kinnisvaraportaal - ülevaade Eesti kinnisvaraportaalidest

Tänapäeva digitaalses maailmas on kinnisvaraotsingud muutunud lihtsamaks ja kiiremaks tänu mitmekülgsetele kinnisvaraportaalidele. Kinnisvaraportaalid pakuvad laia valikut kinnisvarapakkumisi, olles platvormideks, kus nii müüjad kui ka ostjad kohtuvad.

Eestis on kolm peamist kinnisvaraportaali KV.ee, city24.ee ja kinnisvara24.ee, kus saab vaadata erinevaid maju, kortereid, äripindu ja maatükke. Selles blogipostituses vaatame lähemalt, kuidas kinnisvaraportaalid saavad sind lähemale aidata oma unistuste kodu leidmisel

Kinnisvaraportaal KV.ee

Kinnisvaraportaal KV.ee

KV.ee lehte peetakse üheks populaarseimaks portaaliks ning avalehelt saab otsida nii müügi- kui ka üürikuulutusi. Alamjaotustena on välja toodud:
– Korterit
– Majad
– Majaosad
– Uusarendus
– Maa/krundid
– Äripinnad

Lisaks pakub KV.ee lehekülg võimalusi otsida endale sobivat maaklerit ja hindajat või hoopis saata ostu- või müügisoov kõikidele maakleritele.

KV.ee portaali populaarsus ja suurus kajastub ka hinnapoliitikas, sest tegemist on kõige kallima portaaliga kolmest. Eraisikule maksab 30 päeva kuulutamist 37.99 eurot, 60 päeva 39.99 eurot ning 90 päeva 44.99 eurot.

Lisateenusena saab kuulutusele tellida tasemeteenust, mis tõstab kuulutuse otsingus ülespoole. Üks tase üheks päevaks maksab 1.49 eurot. Lisaks on võimalus osta teenust “Avalehe kuulutus”. Ühe päeva kuulutamise tasu avalehel on kümme eurot.

Kinnisvaraportaal city24.ee

Kinnisvaraportaal city24.ee

City24.ee leht turul pikka aega hoidnud kv.ee järel teist kohta ning on alles hiljuti läbinud ka suuremahulise värskenduskuuri. Avalehe alamjaotustena on välja toodud:
– Korter
– Maja
– Majaosa
– Suvila
– Maa
– Äripind
– Garaaž
– Valmismajad

Avalehelt saab mugavalt teostada nii üüri- kui ka müügikuulutuste otsinguid, otsida uusarendusi või kliendipäevasid ning edastada päring kõikidele maakleritele.

Kuulutamine city24.ee portaalis maksab eraisikule 30 päeva 33.9 eurot, 60 päeva 40.2 eurot ning 90 päeva 44.1 eurot. Lisaks on võimalik kasutada erinevaid lisateenuseid sarnaselt KV.ee lehele. Näiteks, KV.ee lehel sai kuulutusele lisada “majakesi”, kuid city24.ee lehel saab lisada “rakette”. Ühe raketi hind üheks päevaks maksab 1.49 eurot. Lisaks saab kuulutust kuvada avalehel eripakkumiste plokis (7 päeva/69 €).

Kinnisvaraportaal kinnisvara24.ee

Kinnisvara24.ee on kolmest kõige uuem portaal, kuid eristub teistega võrreldes oluliselt soodsamate hindadega. Tänu sellele on suudetud võita kiiresti märkimisväärne turuosa ning astutakse jõudsalt kahele teisele konkurendile kandadale.

Kinnisvaraportaal kinnisvara24.ee

Kinnisvara24.ee portaalis jagunevad kinnisvaratüübid järgnevalt:
– Korter
– Maja
– Majaosa
– Suvila
– Uusarendus
– Maatükk
– Äripind
– Garaaž

Nagu eelnevalt kirjutatud, muudab kv24 klientide jaoks eriti atraktiivseks soodne hind. Hinnastamises on kinnisvara24 välja mõelnud kolm erinevat gruppi: pronks, hõbe, kuld. Kõige soodsam variant (pronks) eraisikule 30 päeva kuulutamist maksab 12.5 eurot. Keskmine variant (hõbe) maksab 30 päeva 19.5 eurot. Kalleim variant (kuld) maksab 30 päeva 29.5 eurot. Mida kallim on pakett, seda eespool kuvatakse kuulutus. Lisaks edastatakse kõikide variantide puhul kuulutused soov.ee ja maaportaal.ee portaalidesse.

Kinnisvaraportaalid on olulised platvormid kinnisvara ostjatele ja müüjatele, pakkudes laia valikut kinnisvarapakkumisi ühes kohas. Need veebilehed võimaldavad inimestel mugavalt otsida ja võrrelda erinevaid kinnisvarapakkumisi vastavalt nende eelistustele ja vajadustele. Kinnisvaraportaalide abil on võimalik leida unistuste kodu või sobiv äriruum ning avada uksi uutele võimalustele.

Kui kaalute oma kinnisvara müümist või soovite lisainfot, kuidas kinnisvaraportaalid võivad teid aidata, ärge kartke minuga ühendust võtta. Olen siin, et pakkuda teile nõuandeid ja tuge kinnisvara müümise protsessis.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik