360 VIRTUAALTUUR

Olete õigel teel, valides kinnisvara esitlemiseks 360 virtuaaltuuri. Virtuaaltuur on tõhus viis potentsiaalsetele ostjatele või rentijatele elutruu kogemuse andmiseks kinnisvaraobjektist ilma, et peaks kohapeal füüsiliselt viibima. Virtuaaltuurid võimaldavad huvilistel liikuda ühest ruumist teise, uurida nurgataguseid, vaadata üksikasju ning saada terviklik ülevaade kinnisvaraobjektist.

Kui soovite oma kinnisvaraobjekti virtuaaltuuri abil esitleda, siis on teil võimalus seda teha minu kvaliteetse ja kaasaegse teenuse abil. Minu virtuaaltuurid on interaktiivsed ja võimaldavad potentsiaalsetel ostjatel tunda, nagu nad oleksid kinnisvaraobjektis kohapeal.

Kui soovite, et teie kinnisvaraobjekt saaks tõeliselt elutruu esitluse, siis pakun professionaalset 360 virtuaaltuuri koostamise teenust. Kasutan parimaid kaasaegseid tehnilisi lahendusi, et luua sujuv ja esteetiliselt meeldiv virtuaaltuur.

Virtuaaltuurid on saadaval igas suuruses kinnisvaraobjektidele, alates korteritest kuni suuremate majadeni. Teenus on mõeldud nii kinnisvaraomanikele, kinnisvarabüroodele, kinnisvaraarendajatele kui ka ehitusettevõtetele.

Eesmärk on aidata teil oma kinnisvaraobjekti paremini esitleda ja pakkuda potentsiaalsetele ostjatele unikaalset virtuaalset kogemust. Kui olete huvitatud virtuaaltuuri teenusest, võtke julgelt ühendust ning leiame koos sobiva lahenduse teie kinnisvara esitlemiseks.

Küsi pakkumist.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik