TEENUSED

Kinnisvara ostmine või müümine võib olla üks elu suurimaid tehinguid. Olgu see siis korteri müük või maja ostmise otsus, on alati oluline leida usaldusväärne kinnisvarabüroo, kes aitaks teil selles protsessis parimaid tulemusi saavutada.

GoHaus on usaldusväärne ja professionaalne kinnisvarabüroo, mis on spetsialiseerunud kinnisvara müümisele ja ostjatele sobiva kinnisvara leidmisele. Oleme pikaajalise kogemusega ja koolitatud spetsialistid, kes aitavad Teil leida oma unistuste kodu või müüa oma olemasoleva kinnisvara parima hinnaga.

Meie teenused

Meie vahendusteenuste hulka kuulub nii kinnisvara müük kui ka kinnisvara ostmine. Oleme alati valmis abistama Teid igal sammul ja tagama, et saavutate oma eesmärgid kinnisvara müümisel või ostmisel.

Kinnisvara müük

Kinnisvara müük võib olla keeruline ja aeganõudev protsess, kuid suudame seda protsessi hõlpsaks ja kiireks muuta. Aitame hinnata Teie vara turuväärtuse ja saavutada parima võimaliku hinna. Omame laialdasi teadmisi kohaliku turu kohta ning pikaajalisi kogemusi kinnisvara müümise protsessis. Teeme teiega koostööd, et leida sobiv ostja ja sõlmida tehing, mis rahuldab mõlemat osapoolt.

Kinnisvara ostmine

Kui otsite uut kodu, oleme valmis aitama Teil leida oma unistuste kodu. Suudame leida sobiva kinnisvaraobjekti vastavalt Teie nõudmistele ja eelistustele. Aitame Teil kinnisvaraobjekti ostmisel läbi viia kõik vajalikud protseduurid ning sõlmida tehing, mis rahuldab Teid ja müüjat.

Müügihinna analüüs

Enne objekti müümist või ostmist aitan välja selgitada reaalse turuhinna. Ära jää oma müügiotsustega üksi – võta minuga ühendust juba täna ja küsi tasuta hinnakonsultatsiooni.

360 virtuaaltuuri loomine

Pakume kvaliteetseid ja kaasaegseid virtuaaltuure, mis annavad teie kinnisvaraobjektile uue elu.

Parima pakkumise saamiseks võta minuga kindlasti personaalselt ühendust – koostöös peitub võlujõud!

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Sign up with email

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
  Powered by Estatik