KINNISVARA VAHENDAMINE

Kui otsid usaldusväärset ja kogenud kinnisvaramaaklerit, siis oled jõudnud õigesse kohta! GoHaus kinnisvarabüroo pakub kinnisvara vahendamise teenust nii müüjatele kui ka ostjatele. Meie eesmärk on aidata Sul müüa või osta oma kodu kiirelt ja lihtsalt ning parima hinnaga.

Meil on kogemused, teadmised ja oskused, et tagada sulle parimaid tulemusi. Aitame koostada esmase hinnaanalüüsi, mis põhineb turu olukorral, võimalikul müügihinnal ja sinu kinnisvaraobjekti seisukorral. Aitame koostada kõik vajalikud müügimaterjalid, sealhulgas plaanid, professionaalsed fotod ja virtuaaltuuri.

Omame pikaaegset kogemust ja teeme tihedat koostööd ka teiste maakleritega, et leida sobiv ostja või müüja Sinu kinnisvaraobjektile. Samuti hoiame pidevalt kätt pulsil ning anname tagasisidet hetkel toimuva kohta, nii et saate igal ajal olla kursis, mis Sinu kinnisvaraobjektiga toimub.

Meie teenused hõlmavad ka suhtlust kolmandate osapooltega, nagu pangad, notarid ja hindajad. Oleme valmis aitama sind kõikides küsimustes ja vajadustes, mis seonduvad kinnisvara vahendamisega.

Kui soovid müüa või osta kinnisvara, siis võta meiega ühendust. Oleme alati valmis abistama ja nõu andma. Usaldusväärsus ja professionaalsus on meie töö peamised põhimõtted ning me teeme kõik endast oleneva, et tagada Sulle parimad tulemused.

Kui Sul tekkis mõni mõte või lisaküsimus siis võta minuga kindlasti ühendust

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Sign up with email

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
  Powered by Estatik