MINUST

Olen kinnisvara valdkonnas tegutsenud alates 2016. aastast aastat ning minu jaoks on see rohkem kui lihtsalt töö – see on minu kirg ja kutsumus. 7 aasta jooksul olen aidanud paljudel inimestel leida unistuste kodu või müüa oma vara ning minu jaoks suurim tunnustus on positiivne tagasiside klientidelt.

Minu edu saladus seisneb tähelepanelikus suhtlemises klientidega ning pidevas enesearengus ja koolitustes. Ma tean, et kinnisvaratehingud võivad olla keerulised ning seetõttu teen alati kõik endast oleneva, et tagada sujuv ja edukas tehing. Olgu tegemist väikese korteri või suurema maja müügiga, teen kõik selleks, et minu klientide jaoks oleks see võimalikult lihtne ja stressivaba protsess.

Mul on põhjalikud teadmised kohalikust turust ning olen alati kursis uusimate trendide ja arengutega kinnisvara valdkonnas. Minu eesmärk on pakkuda klientidele parimat teenust ning saavutada nende jaoks parim võimalik tulemus. Kui otsite usaldusväärset ja pädevat kinnisvaramaaklerit, siis võite kindel olla, et olete leidnud õige inimese.

Võta minuga julgelt ühendust!
+372 5303 0655
rauno.maepea@gohaus.ee

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Sign up with email

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
  Powered by Estatik