Mustakivi tee 25

Mustakivi tee 25

76 900 €

  • Property ID: 539

Description

Pakkuda Mustakivi tee 25 aadressil asuva 12-korruselise korterelamu 1. korrusel olev kodu.

MAJA
2018. aastal valminud maja on täielikult rekonstrueeritud. Endover Kinnisvara on loonud Vega residentsi, kus elanikele on loodud ideaalne elukeskkond. Vaba aja sisustamiseks on kasutada saunakompleks ja piljardisaal, päikest saab võtta igal ajal väliterrassil ning hoovis asuvad grilli- ja piknikuala, jõuala ning palliplats, mida talvel kasutatakse hoki- ja uisuväljakuna. Lisaks asuvad hoones peoruum ürituste korraldamiseks, laste mängutuba, pesumasinaruum ning valvega hoiuruum jalgrataste ja lastevankrite jaoks. Kõige selle juurest on maja väga turvaline, paigaldatud on värava- ja valvesüsteem ning video- ja mehitatudvalve. Parkimiskohad on hoovis ning sellele korterile üks parkimiskoht kuulub.

KORTER
37,3 m2 suuruse köetava pinnaga korteri juurde kuulub ka parkimiskoht ja panipaik. Lisaks sisaldab müügihind köögimööblit koos tehnikaga (pliit+ahi, nõudepesumasin, külmik, õhupuhasti). Korter koosneb avatud köögiga elutoast, magamistoast ja vannitoast. Lisaks on välisukse kõrval lükandustega garderoobikapp. Ühtlasi kehtib korterile garantii kuni 01.2020.

KOMMUNAALKULUD
Soojust annavad kaks reguleeritavat radiaatorit. Lisaks on vannitoas elektripõrandaküte.
Suvel ca 60€, talvel ca 120€.
Selle summa sees on: remondifond, haldus/hooldus/koristus, elekter, küte.

ASUKOHT
Lähedal on mitmeid kaubandus-, meelelahutus- ja spordikeskuseid: Lasnamäe Centrum koos mitmete toidu- ja riidepoodidega, Prisma, Rimi, Selver, Konsum. Lisaks ehituspood Bauhaus, sisustuspood Home4You, Tondiraba Jäähall, Lasnamäe tervisekeskus ja palju muud.
Ühistransport: Peatused “Kurina“, “Linnamäe tee“ ja “Läänemere tee“ asuvad kaheminutilise jalutuskäigu kaugusel ning sõit kesklinna kestab ca 30 minutit.

Vastan meeleldi kõikidele lisaküsimustele. Helistada võib ka töövälisel ajal ja nädalavahetusel.

This style property is located in is currently and has been listed on GoHaus Kinnisvara. This property is listed at 76 900 €. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.