Järveotsa tee 37

Järveotsa tee 37

99 000 €

  • Property ID: 604

Description

Pakkuda Haaberstis, Harku järve lähedal, Järveotsa tee 37 aadressil asuva 9-korruselise korterelamu esimesel korrusel olev kodu.

MAJA
1978. aastal valminud maja hooldab ning jooksvate küsimustega tegeleb aktiivne ühistu, mis seni on jõudnud organiseerida näiteks fassaadi renoveerimise (2015. a.) ja küttesüsteemi vahetamise. Sissepääsu trepikotta kaitseb korralik fonolukk süsteemiga turvauks ning trepikojad on puhtad. Parkimine on korraldatud maja ümbruses ning mõlmal pool maja asuvad laste mänguväljakud.

KORTER
65,5 m2 suuruse köetava pinnaga läbi maja planeeringuga korteri juurde kuulub ka rõdu ning soovi korral jääb korterisse kogu mööbel.
Elamise moodustavad kaks magamistuba, elutuba koos avatud köögiga, wc, vannituba ja koridor, mis kõik toad üksteisest eraldab. Planeeringult on elamine ida ja lääne poole, tänu millele on korteris palju päevavalgust. Rõdu koos ühe magamistoaga jääb hommikupäikese poole ning teine magamistuba, köök ja elutuba jäävad õhtuse päikese poole.
Siseviimistluses on kasutatud peamiselt heledaid toone. Seinad on tapetseeritud ning põrandad kaetud laminaadiga.

Korter on vaba ja võib kohe sisse kolida.

KOMMUNAALKULUD
Talvel: ca. 70€ + tarbimise järgi vesi ja elekter + remondifond/laen 35€
Suvel: ca. 30€ + tarbimise järgi vesi ja elekter + remondifond/laen 35€
Reguleeritavad ning kaugloenduritega radiaatorid tagavad mõistlikud küttekulude arved – makstakse nii palju, kui tarbitakse.

ASUKOHT
Maja asub sisekvartalis, ent samas sõiduteele mugavalt lähedal. Harku järveni mõnisada meetrit. Ümbruses on olemas kõik mugavaks eluks vajalikud asutused – koolid, lasteaiad, valvega parkla, toidupoed. Lähimad kaubanduskeskused Rocca Al Mare ning Haabersti Rimi keskus.
Väga hea ühendus kesklinnaga: mõne minuti jalutuskäigu kaugusel asub ühistranspordipeatus (“Järveotsa kool“). Piirkonnas on head võimalused tervisespordiks ja huvitegevuseks Harku-Nõmme terviserajal.

Vastan meeleldi kõikidele lisaküsimustele. Helistada võib ka töövälisel ajal ja nädalavahetusel.

This style property is located in is currently and has been listed on GoHaus Kinnisvara. This property is listed at 99 000 €. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.